Sağlık Haberleri - İn Turgutlu

Gurme kahvaltının Turgutlu’daki adresi Taş Fırın Gurme Kahvaltı, sizler için hazırladığı eşsiz hahvaltıların tüm ürünlerini yöresinden tedarik ediyor.

Eda Termal, her geçen gün yenilenerek Turgutlu ve çevresine şifa dağıtmaya devam ediyor. Eda Termal şifalı suyun yanı sıra sosyal anlamda da tesisini geliştirmeye devam ediyor. Aqua Park, Yaşam alanlarından sonra Eda Termal’in restoranın da hizmete girdi.

Ramazan ayı 11 ay tempolu bir şekilde çalışan bedenin ruhen ve fiziken dinlenebilmesi için güzel değerlendirilmesi gereken önemli bir zaman dilimidir. Yapılan bilimsel çalışmalarda dinimizin gereği olan orucun bedene sayısız faydasının olduğu gösterilmiştir.

Kilo vermek, kimi için daha formda bir bedene sahip olmak kimi içinse koşabilme özgürlüğüne yeniden kavuşabilmek demektir.

Alman vatandaşı Inge Rott (61), kendi ülkesi yerine Türkiye’de tedavi olmayı tercih etti.

Özel Egeumut Hastanesi son yıllarda sağlık alanında en çok eksikliği hissedilen yoğun bakım yatak  kapasitesi  sıkıntısına katkıda bulunuyor.

Bazen bilinçsizce beslenmenin yanı sıra, doğru aralıklarda beslenmemek de kilo verimini zorlaştırır, halla imkansız hale getirebilir. Bu sebeple sizlere Leptin ve Ghrelin hormonlanndan yani tokluk ve açlık hormonlarından bahsetmek isliyorum.

  • Altay Mahallesi Tütüncüler Sokak No: 20
  • Turgutlu / Manisa
  • Tel : +90 532 494 77 59
  • Tel : +90 236 312 09 10
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

FOTOĞRAF

Üst