Eda Termal Yeni Restoranı ile hizmetinizde

Ramazan’da Eda Termal

Eda Termal, 250 kişi kapasiteli restoranda, zengin menü çeşitleri ile iftar ve toplu yemek organizasyonlarında kaliteyi uygun fiyata sunuyor. Alanında uzman personeli ve 20 kişiye kadar yapılan organizasyonlarda ücretsiz servis hizmeti veren,  Eda Termal; ayrıca Ramazan Ayı boyunca konaklamalarınızda % 50’ye varan indirim imkanı sunuyor.

Deniz: “Farkı Farkedeceksiniz...”

Eda Termal Genel Müdürü Melek Deniz: “Eda Termal (Eski Urganlı Kaplıcaları) olarak 2013 yılından buyana yapılan modernizasyon ve yenilikler ile Turgutlu ve çevresine yakışan bir tesis oluşturduk. Her geçen gün yenilenen tesisimiz, hizmet kalitesi ve dağıttığı şifa ile bölgede tercih edilen bir marka oldu. Kaplıca suyu ve mineral değerleri açısından, eşsiz bir şifa kaynağı olan suyumuz, Türkiye’de bu konuda hatırı sayılır bir üne sahip. Suyumuz, banyo ve içme olarak bir çok rahatsızlığın tedavisinde önemli rol oynuyor...

Öte yandan bu yıl ilk olarak yeni restoranımızda iftar ve termali birleştiriyoruz. Restoranımızda Ramazan Ayı boyunca hazırladığımız birbirinden farklı menüler her bütçeye uygun fiyatlar ile Hizmet verecek olmanın heyecanını yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

İftar Yemekleriniz İçin Rezarvasyon Yaptırınız Tel: 0 546 233 35 45 – 0 533 414 25 61

 

  • Altay Mahallesi Tütüncüler Sokak No: 20
  • Turgutlu / Manisa
  • Tel : +90 532 494 77 59
  • Tel : +90 236 312 09 10
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

FOTOĞRAF

Üst